SPRZEDAŻ
SPRZEDAŻ

Gwarancja


Jako organizatorzy kolportażu rocznicowych artefaktów pragnęlibyśmy poinformować, iż zarówno producenci jak i my dołożyliśmy najwyższych starań, aby proponowane pamiątki były wyrobami „najwyższej próby”. Jako produkty dystrybuowane na rynku, są objęte gwarancją producencką przez okres 2 lat. W obu przypadkach ewentualne naprawy, gwarancyjne i pogwarancyjne, będą realizowane przez wyspecjalizowane serwisy.
Po rejestracji (w ciągu 30 dni od zakupu) na stronie www.ballwatch.com gwarancja zostanie automatycznie przedłużona o 12 miesięcy. Gwarancja realizowana jest przez polskiego dystrybutora Ball.


Personalizacja


Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom informujemy o możliwości personalizowania samych produktów bądź dedykowanych do nich opakowań.

Na indywidualne życzenie możemy umieścić dodatkowe napisy: imienną dedykację lub datę, bezpośrednio na zegarku, odznace lub na pamiątkowych opakowaniach. Pudełko zegarka lub odznaki, ozdobione okolicznościową tabliczką zawierającą dedykację, datę upamiętniającą dowolną okoliczność może być dodatkową atrakcją, czyniącą z artefaktu absolutnie wyjątkowy podarunek lub souvenir.


Dostawa


Przewidzieliśmy różne metody dostawy. W przypadku odznak standardem jest przesyłka kurierska. W przypadku zegarków przewidujemy, również wariant przesyłki kurierskiej, lub inną możliwością, zależną wyłącznie od indywidualnych ustaleń, jest dostarczenie zakupionego przez Państwa zegarka osobiście przez członka stowarzyszenia SES KOMANDOR.
Przesyłki kurierskie są ubezpieczone.


Kontakt


Stowarzyszenie Edukacyjno Sportowe KOMANDOR jest pomysłodawcą kolekcji i koordynatorem dystrybucji. Dzięki zaangażowaniu wielu instytucji i ludzi, we współpracy z firmami: GRAVART,
STS TRADING, MORWA.EU
- wyłączny przedstawiciel i dystrybutor szwajcarskich zegarków BALL WATCH (www.ballwatch.pl) przygotowaliśmy wyjątkowe artefakty rocznicowe.

Uwaga! Ostatnie zegarki i odznaki teraz w sprzedaży!

Cena zegarka: 6999 PLN

OSTATNIE SZTUKI

Po dokonaniu zakupu koniecznie skontaktuj się z nami drogą mailową seskomandor@gmail.com

Istnieje możliwość sprzedaży ratalnej!

PROMOCJA!

Zapraszamy do zakupu online


Szczegółowych informacji udzieli
Pan Marcin Stańczyk

SES KOMANDOR zaprasza do kontaktu

509536653

513103321

seskomandor@gmail.com

Dane do przelewu:

STS TRADING SP Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA,
ul. Maksymiliana Jackowskiego 3/3A, 60-508 Poznań,
KRS 0000401452

Nr rachunku bankowego:
21 1090 1359 0000 0001 3431 9479

Tytuł wpłaty:
Zegarek/odznaka 100 lat MWRP nr XX/100

Polityka Prywatności


Ogólne warunki sprzedaży zgodne z ustawą z dnia 27 lipca 2002 r.
o szczegółnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu Cywilnego (Dz. U. 2002 r., Nr 141, poz. 1176)